Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Yeşil İri Çizik Zeytin
Yeşil İri Çizik Zeytin
Zeytinler

Yeşil İri Çizik Zeytin

Köy usulü hazırlanır, özel suyu ile en az 2 ay dinlendirilir.

Ücretsiz Kargo

50,00 TL

Sosyal Medya

Çanakkale’nin Çan bölgesindeki çiftliklerde toplanan ve ağaçlara hiçbir yabancı madde sıkılmadan zeytinlerin olgunlaşması beklenilir. Tüm zeytin çeşitlerimizde olduğu gibi yeşil iri çizik zeytin de köy usulü hazırlanmaktadır. Hijyen kurallarının önde olduğu ve temiz bir şekilde gönderilmesi için özenle toplandığı zeytin türüdür.

 

Her kahvaltının vazgeçilmezi olan, sofralarda yeşil ve tatlı çizik zeytin olarak bilinen diğer zeytin çeşitlerine göre oldukça büyük, iri olan zeytinlerimiz kilogram ile kapınıza kadar gönderilmektedir. 13.00’a kadar verdiğiniz her sipariş aynı gün kargoya verilirken sonraki saatlerde sipariş vermeniz durumunda Çanakkale’den Türkiye’ye ertesi gün gönderim yapılmaktadır.

 

Uslu Gıda olarak yörenizin mandırası sloganıyla bahçemizden topladığımız ve 3 kuşaktır değişmeyen lezzetimiz olan yeşil büyük çizik zeytini sofranıza taşıyoruz.

 

Yeşil İri Çizik Zeytin Özellikleri

 

Yeşil iri çizik zeytin kalitesi bakımından oldukça iyi durumda olup hiçbir kokusu bulunmamaktadır. Çanakkale’nin yağlık zeytinlerinden özenle seçilip 2 ay bekletilmektedir. 2 ay kıvamının aldıktan sonra müşterinin istediği kilo kadar gönderimi yapılmaktadır. 200 lira üstü siparişlerde ücretsiz kargo imkanı tanıyoruz. Olgunlaşmadan, tam kıvama gelmeden lezzet vermeyeceğini bildiğimizden bekletiyor ve o şekilde gönderimini yapıyoruz.

 

Yeşil iri çizik zeytinin marka olmasını sağlayan Çanakkale’den çıkmış olması ve mükemmel bir tadının bulunmasıdır. Sofralarda, kahvaltılarda mutlaka olması gereken ürün adeta besin kaynağıdır. Tüm zeytin ürünlerimiz oldukça cazip fiyatlı olup garanti ve iade kapsamında yer almaktadır.