Hikayemiz

0532 227 61 17

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Siparişiniz kargoya verilmediyse iptal edilebilir. Kargoya verilmiş olan siparişlerinizi iptalinde kargo ücretleri kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.

İptal talebiniz için bizimle e-posta yoluyla veya 0532 227 61 17 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşmanız gerekmektedir.

- 200 TL ÜZERİ SİPARİŞİN KARGO ÜCRETİ İLK DEĞİŞİMDE USLUGIDA.COM.TR TARAFINDAN ÖDENİR.

Sipariş tutarı 200 TL'den düşükse, Kargo Ücreti gidiş/dönüş olarak siparişi veren tarafından ödenecektir.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGOLAR HARİCİNDE FARKLI KARGO ŞİRKETLERİ İLE KARŞI ÖDEMELİ GÖNDERİLEN KARGOLAR TESLİM ALINMAYACAKTIR.

İade edilen ürünler elimize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde geri ödemeniz yapılır.

- KAPIDA ÖDEME alışverişlerde ödemenin yapılmasını istediğiniz banka hesap numaranızı "İletişim" kısmında varolan e-posta adresimize mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

- Kredi Kartı ile internetten ödeme yaptıysanız, ürünler elimize ulaştıktan sonra en geç 10 iş gününde Kredi Kartınıza iade veya iptal talimatı verilecektir.

- İade edilen ürünler siparişten düşülür. Kalan sipariş 200 TL üzerinde ise kesinti yapılmaz.

- İadede kalan sipariş tutarı 200TL altında ise kargo ücretleri ve kapıda ödeme gibi ek ücretler kesilerek geri ödeme yapılacaktır. (Gidiş+Dönüş kargo ücretleri+varsa kapıda ödeme ücreti+varsa değişim kargo ücretleri) Hesaplamada kargo ücreti her gönderim için anlaşmalı kargo ücreti olarak, Kapıda ödeme için anlaşmalı kargo ile yaptığımız anlaşmalı fiyat baz alınacaktır.

Ödeme İnternet üzerinden veya havale ile yapıldıysa kargoda gidiş+dönüş kargo şirketine ödenen tutar kesilerek iade ödemesi yapılacaktır. İadede gönderimi kendiniz yaparsanız veya mağazalarımızdan birine ürünü elden teslim ederseniz dönüş kargo ücreti hesaplanmayacaktır.