Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
TOST PEYNİRİ
TOST PEYNİRİ
Kaşar Peynirleri

TOST PEYNİRİ

Tost Kaşar Peyniri, yüksek yağ oranı içerir, inek sütünden elde edilmektedir. Kolay erimesinden dolayı tost yapımında tercih edilir.

45,00 TL

Sosyal Medya

Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi, atıştırmalık olarak kullanılabilen, sofralarda ya da beslenme çantasın oldukça çok talep gören tost peynirini 3 kuşaktır üretiyor ve müşterilerimize ulaştırıyoruz. Çanakkale’nin Çan bölgesinde hizmet sağlayan mandıramızdan ürettiğimiz peyniri 3 kuşaktır üretiyor ve 3 kuşaktır değişmeden nesillere aktarıyoruz.

 

Tost kaşar peyniri mandıramızda bulunan hayvanların sütünden elde edilmektedir. Bu süt tamamıyla inek sütü olup yüksek yağ içerir. Adeta bir vitamin deposu olan müşterilerin bayıldığı tost kaşar peyniri, çok ince kesilebilen bir yapısı bulunmaktadır. Parlak sarımsı görünümü, tazeliği, organik ve doğal olması sayesinde hem Çanakkale’de hem de Türkiye’de oldukça rağbet gösterilen bir üründür. Ürünlerimizin hepsinde olduğu gibi taze kaşar peynirde de garanti ve iade kapsamında yer almaktadır.

 

Taze Kaşar Peyniri

 

Tazeliği ve doğallığı ile meşhur tost için ideal seçim olan taze kaşar peyniri rakiplerinin aksine hiçbir katkı maddesi barındırmaz. Ürünümüzün kilo fiyatı da oldukça ucuz etiket ile müşterilerin karşısına çıkar. Her evde mutlaka bulunması gereken vitamin kaynağı olan ve besleyici nitelikteki taze kaşar peyniri leziz bir tada sahiptir.

 

İnsanların sofralarında görmekten zevk duyduğu ürün kolay erimesinden dolayı tost yapımında kullanılmaktadır. Oldukça taze ve tost seçenekleri için bulunmaz fırsat olan kaşar peyniri oldukça duru bir kokuya da sahiptir. Uslu Gıda bünyesinde yörenizin mandırası sloganıyla kaşar peyniri kapınıza kadar gönderilmektedir. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sağlayan firmamız 200 lira üstü siparişlerde ücretsiz kargo imkanı tanır.