Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
TEREYAĞ
TEREYAĞ
Tereyağı

TEREYAĞ

Pastorize edilmiş inek sütü kremasından üretilmiştir. Sarımsı renkte pürüzsüz, parlak bir görünümü vardır. Kusursuz homojen bir yapıdadır ve tamamen doğaldır.

150,00 TL

Sosyal Medya

 

Özel olarak mandıramızda yetiştirdiğimiz hayvanların sütünden yapılan kaliteli tereyağ oldukça tatlı olup leziz bir görüntüye sahiptir. Pastorize edilmiş inek sütü kremasından üretilen üründe hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Yüzde yüz kaliteli, güvenle tüketebileceğiniz üründe parlak bir görünüm bulunmaktadır.

 

Uslu Gıda bünyesinde Çanakkale’deki Çan bölgesinde bulunan özel inşa edilen mandıramızda yetiştirdiğimiz hayvanların sütünden yaptığımız bir üründür. Pastorize edilmiş inek kremasından üreterek müşterinin sofrasına göndeririz. Sofrasında eksik etmeyeceğiniz bir ürün olan tereyağ özel paketleme ile bozulmadan gönderimi sağlanmaktadır. Türkiye’nin her yerine Çanakkale’den gönderim sağlanmaktadır. Firmamız kapsamında uzun süredir beslediğimiz inek ve mandadan harika bir lezzet ortaya çıkartıyoruz.

 

 Lezzetli Tereyağ

 

Kusursuz homojen yapısı, muhteşem parlak görüntüsü, sarımsı renge sahip olması, pürüzsüzlüğü ve özel yapım aşamasından geçmesi sonucu üretimi yapılmaktadır. Tamamen doğal bir yapıda bulunan ürün yüzde yüz organiktir. Uslu Gıda bünyesinde yörenizin mandırası sloganıyla oldukça cazip bir fiyat etiketiyle gönderimi sağlanır. Kaliteli olup vitamin kaynağı ürün hiçbir katkı maddesi de içermez.

 

3 farklı kuşaktır üretimini yaptığımız tereyağ için mükemmel bir lezzeti yakalamış durumundayız. Ürünlerimizin hepsinde hijyen kalite standartlarını başarılı şekilde uygulamaktayız. Bir lezzetli tereyağdan beklediklerinizin hepsinden fazlasını bu ürünümüzde bulabilirsiniz. Doğal görünümü, parlak rengi ile her kahvaltıda mutlaka yer alması gereken bir üründür. Müşterilerimiz tarafından oldukça fazla sipariş verilen ürün kalıp ve kilo şeklinde gönderimi sağlanır.