Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Taze Köy Keçi Peyniri
Taze Köy Keçi Peyniri
Beyaz Peynirler

Taze Köy Keçi Peyniri

Taze Keçi Peyniri, anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünden pastorize edilerek olgunlaştırılmadan üretilmiştir. İçerinden sadece doğla şırdan mayası bulunmaktadır. İçeriğinde inek sütü de %20 oranında bulunmaktadır.

120,00 TL

Sosyal Medya

Taze köy keçi peyniri anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünden pastörize edilerek hiçbir katkı maddesi katmadan ve olgunlaştırılmadan üretimi yapılmaktadır. İçerisinde sadece doğal maya bulunan köy keçi peynirinde tat vermesi amacıyla yüzde 20 oranında inek sütü bulunmaktadır.

 

Soğuk hava deposunda özel olarak bekletilen ürünlerimiz hijyen sertifikalarına uyarak bekletilmektedir. En az 6 ay bekletilen ürünlerimiz müşterilerimizin isteğine göre kargoya verilmektedir. Ayrıca tüm ürünlerimiz 200 lira üstü ücretsiz kargo etiketi ile kapınıza gönderilir. Cazip fiyat etiketi, leziz aroması, muhteşem tadı ile köy keçi peyniri sofranıza gelir.

 

Taze Köy Keçi Peyniri Özellikleri

 

Uslu Gıda etiketiyle yörenizin mandırası sloganıyla 3 farklı kuşaktır değişmeyen lezzet olan köy keçi peynirini saat 13.00’a kadar verilen her sipariş o gün kargoya verilmektedir. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sağlayan ekibimiz, tazeliğini yitirmeyen ürünleri sofralarınıza taşımaktadır. Her müşterinin softasında, kahvaltısında mutlaka bulunması için taze peyniri en iyi koşullarda üretiyoruz. İçerisinde A, B, D vitaminlerini barındıran keçi peyniri aromalı kokusu ile öne çıkmaktadır. Taze köy keçi peyniri özellikleri ise;

 

  1. 6 ay bekletilerek fermante olması beklenilir

  2. Tazeliğini koruması için soğuk hava deposunda bekletilir

  3. Yüzde 80 keçi sütü tat vermesi için de yüzde 20 inek sütü kullanılır

  4. Hiçbir katkı maddesi bulunmaz

  5. Mandıramızdan çıkan sütlerden üretimi yapılır

  6. A kalite hijyen kuralları uygulanır, TSE ve helal sertifikalıdır

  7. Garanti ve iade kapsamındadır