Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Taze Kaşar Peyniri
Taze Kaşar Peyniri
Kaşar Peynirleri

Taze Kaşar Peyniri

Taze kaşar Peyniri, yüksek yağ oranı içerir, inek sütünden elde edilmektedir.

145,00 TL

Sosyal Medya

Taze kaşar peyniri yaklaşık 3 kuşaktır üretimini yaptığımız ve müşteriler tarafından en fazla olumlu bildirime sahip bir üründür. Cazip fiyat etiketinin yanında muhteşem tadı ve oldukça kaliteli olması nedeniyle adeta bir vitamin kaynağıdır. İçerisinde farklı vitaminleri barındırarak 7’den70’e herkes tarafından kullanılabilir.

 

Uslu Gıda bünyesinde kapınıza gönderilen ve yörenizin mandırası sloganıyla tüm müşterilerimize hitap ettiğimiz peynir ve türlerinde güvenli alışveriş imkanı sağlıyoruz. Taze kaşar peyniri yüksek yağ oranı içermektedir. İçerisinde bulunan yüksek yağ oranı sayesinde ağızlarda harika bir tat bırakır. Her sofrada bulunması gereken taze kaşar peyniri tamamıyla inek sütünden elde edilmektedir.

 

Taze Kaşar Peyniri Özellikleri

 

Uzun süredir hijyenikliğini koruyan, gerekli bakımları yaptırılan mandıramızda yetiştirdiğimiz ineklerden elde edilen taze kaşar peyniri kahvaltılarda ve tüm öğünlerde en iyi tercihtir. Çanakkale’nin Çan bölgesinde bulunan mandıramızda elde ettiğimiz kaşar peyniri yüzde yüz kalitelidir. İneklerden elde ettiğimiz ürünlerde garanti ve iade kapsamında bulunmaktadır.

 

Müşterilerimizin sofralarına ulaşması için hijyenik bir şekilde paketlenip kargoya verilmektedir. Tüm ürünlerimizde ucuz fiyat etiketi bulunmaktadır. Bu yüzden 7’den 70’e herkese hitap etme başarısı gösteriyoruz. Çanakkale’den Türkiye’ye açılan pençe olan firmamız kalitesi ve eşsiz bir tadı ile öne çıkmaktadır. Kaşar peynirin tadını hissedeceğiniz taze kaşar kaşar peynir ürünümüz mandıramızdak en öze ürünlerden bir tanesidir. Hijyen kurallarına göre yapılan ürün yüzde yüz garanti kapsamında yer alır.