Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Siyah Kuru Sele Zeytin
Siyah Kuru Sele Zeytin
Zeytinler

Siyah Kuru Sele Zeytin

Zeytinin özelliği ince kabuklu, küçük çekirdekli ve etli oluşudur. Sele zeytini kıvırcık kuru ve tamamen tuzsuzdur.

Ücretsiz Kargo

65,00 TL

Sosyal Medya

Uslu Gıda olarak Çanakkale’den Türkiye’ye gönderilen ve her yere hızlı gönderim seçeneği bulunan siyah kuru sele zeytin oldukça cazip fiyata sofranıza gelmektedir. Özenle toplanıp bekletilme sürecinden sonra müşterinin siparişine göre kargoya verilen ürün ağızda harika bir tat bırakır.

 

Etli olması ve küçük çekirdeğe sahip zeytinde görünüm olarak da mükemmeldir. A kalite bir ürün olan siyah kuru sele zeytin etli yapısı sayesinde kahvaltılarda vazgeçilmezler arasında yer alır. Ürünün tatlı olması, tuzsuz yapısı ve içerisindeki suyun tamamıyla arınmış olması siyah sele zeytini özel yapmaktadır. Garanti ve iade kapsamında olan 3 kuşaktır devamlı satışını yaptığımız ürün değerli müşterilerimizin evine hızlı kargoyla gönderilmektedir.

 

Siyah Kuru Sele Zeytin Özelliği

 

Siyah kuru sele zeytin oldukça zarif yapısı, muhteşem tadı ve lezzeti ağızda bırakan bir yapısı bulunur. Her kahvaltı sofrasında mutlaka olması gereken bir zeytin türüdür. Uslu Gıda firmamız Çanakkale’den topladığımız siyah kuru sele zeytinleri özel olarak paketleyip müşterimize gönderiyoruz. İçerisinde hiçbir su bulunmaz. Sele zeytin kıvırcık kuru ve tamamen tuzsuz yapısına sahiptir.

 

Lezzetin kaynağı ise; içerideki suyun tamamıyla dışarıya atmış olmasıdır. Böylelikle lezzet yoğunluğunu içeriden alır ve ağızlarda harika bir tat bırakır. Yapısı gereği ince kabuklu, küçük çekirdekli ve dolu dolu eti bulunur. Alanında lider olan ve çiftliklerimizden toplanan siyah kuru sele zeytin hijen kurallarına göre toplanıp kargoya verilir.