Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Siyah Gemlik İri Tuzsuz Zeytin
Siyah Gemlik İri Tuzsuz Zeytin
Zeytinler

Siyah Gemlik İri Tuzsuz Zeytin

Siyah zeytinin gerçek tadının yoğun bir biçimde hissedildiği, hafif baharlı özel bir siyah zeytin çeşidimizdir.

Ücretsiz Kargo

65,00 TL

Sosyal Medya

Çanakkale’deki çiftliklerimizden toplanan zeytinimiz mükemmel tadı ile, yoğun eti ve leziz eti ile karşınıza gelir. İçerisinde tuz bulunmadan müşterimizin kahvaltılarına ve sofralarına misafir olan siyah gemlik iri tuzsuz zeytin uygun ödeme ile karşınıza geliyor. Kalitesi, etli olması, saf siyahlığa sahip, tuzsuzluğu ve sade aroması ile hem alanında hem de Çanakkale’de lider konumdadır.

 

Eşsiz bir yapıya sahip ürün özel olarak seçilir ve kargoya verilir. Saat 13.00’a kadar verilen tüm kargolarda o gün sipariş verilirken sonraki saatlerde ise ertesi günü kargoya verilmektedir. Garanti ve iade kapsamında yer alan ürünümüz yüzde yüz kaliteli olup uzun yıllardır üretimini yaptığımız zeytindir.

 

Siyah Gemlik İri Tuzsuz Zeytin Özellikleri

 

Uslu Gıda bünyesinde özel olarak hazırlanan fiyat olarak oldukça uygun ve eşsiz bir tadı bulunan içerisinde ise sıfır oranında tuz barındıran bir zeytindir. Yoğun olarak zeytin tadının hissedildiği hiçbir katkı maddesi barındırmayan tamamıyla kendi çiftliklerimizden toplanan ürün müşterilerimizin sofralarına gelmektedir.

 

Yaklaşık 3 farklı kuşaktır üretimini yaptığımız ürün tamamıyla saf zeytin doğallığı bulunmaktadır. Organik kimliği, küçük çekirdeği ve yoğun eti ile göze çarpan ürünümüz sofraların baş tacıdır. Her aileye uygun, tadı ve görünümüyle hoş bir imaj bırakan Siyah Gemlik İri Tuzsuz Zeytin yörenizin mandırası sloganıyla evlerinize geliyor. Adeta besin deposu olan ürünümüzün içerisindeki su arınmış olup sıfır değerinde tuz bulunmaktadır.