Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Sert Köy %100 Keçi Peyniri
Sert Köy %100 Keçi Peyniri
Beyaz Peynirler

Sert Köy %100 Keçi Peyniri

Sert %100 Keçi Peyniri, anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünden olgunlaştırılarak üretilmiştir. İçerinden sadece doğla şırdan mayası bulunmaktadır.

165,00 TL

Sosyal Medya

Yüzde yüz keçi peynirinden üretilen içerisinde tat vermesi açısından sadece doğal şırdan barındıran bu ürün Çanakkale’nin en sevilen peyniri arasında yer alır. Çanakkale’nin Çan bölgesinde yetiştirdiğimiz keçilerden üretimini yaptığımız keçi peyniri adeta bulunmaz bir hint kumaşıdır.

 

Lezzetli yapısı, nefis tadı, muhteşem görüntüsü ve sade aroması ile kahvaltılarda en sevilen ürün olma özelliği taşır. Her müşterimiz kolay bir şekilde alabilmesi için hem güvenli alışveriş uygularken hem de oldukça uygun fiyat etiketi sunmaktayız. Peynirimiz ise mandıramızda yetiştirdiğimiz keçi sütünden yapılır ve hiçbir katkı maddesi de kullanılmaz. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunmaktayız.

 

Sert Keçi Peyniri

 

Sert yapısı, müthiş tadı ve baskın olmayan aroması ile müşterilerinizin kahvaltılarına gelmektedir. 3 kuşaktır üretimini yaptığımız sert keçi peyniri cazip bir fiyat etiketine sahiptir. Çanakkale’de bulunan mandıramızda hijyen kurallarına dikkat edilerek üretimini yaptığımız Sert keçi peyniri içerisinde;

 

  1. Yüzde yüz keçi peyniri

  2. Doğal şırdan (tat vermesi açısından)

 

Soğuk hava deposunda en az 6 ay bekletilerek elde edilen ve kalıp kesimi ile mayalanması sürecinden sonra el değmeyen bir peynir türümüzdür. Keçi peynirin içerisinde inek sütü ya da manda sütü bulunmamaktadır. Doğallığı ile öne çıkan bu ürünümüz Uslu Gıda bünyesinde yörenizin mandırası sloganıyla kapınıza gelmektedir. Garanti ve iade kapsamında olan bu ürün müşterilerimiz tarafından en sevilen ürün olma özelliğini taşır.