Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Sert Ezine İnek- Keçi Peyniri
Sert Ezine İnek- Keçi Peyniri
Beyaz Peynirler

Sert Ezine İnek- Keçi Peyniri

Ezine bölgesinden temin edilen inek ve keçi sütlerinin klasik beyaz peynir üretim metodu ile işlenmesi sonucu elde edilen ürünümüzde sadece peynir mayası ve deniz tuzu kullanılması farklılık oluşturmaktadır.

155,00 TL

Sosyal Medya

Ezine köy inek ve keçi peyniri mandıramızda üretilip sofranıza gelen ve enfes bir tada sahip lezzetli üründür. Yörenizden mandırası sloganıyla evinize, sofranıza ve hızlı şekilde kargonuza gelen nefis ürün hiçbir yabancı katkı maddesi bulunmaz. Deniz tuzu ve maya sürecinden sonra fermante olması için 6 ay beklenir. Ayrıca tüm peynir ürünlerimiz soğuk hava deposunda özel hijyen koşulları altında bekletildikten sonra satışa müşterinin isteğine göre satışa çıkartılır.

 

3 kuşaktır değişmeyen lezzet olan inek ve keçi peyniri muhteşem tadıyla kahvaltıların vazgeçemediği bir üründür. Tazeliği ve saf kokusu ile ağızda hemen dağılması ürüne ayrı bir lezzet katar. Uslu Gıda olarak yüzlerce müşterimizin beğendiği inek ve keçi peynirini Türkiye’nin her yerine gönderiyoruz. 13.00’dan önce vereceğiniz tüm siparişler o gün kargoya verilir.

 

Ezine Köy İnek- Keçi Peyniri Özellikleri

 

Ezine peyniri Çanakkale’nin en özel peyniridir. Özel olarak mandıramızda ürettiğimiz bu peynir türünde yoğun olarak keçi sütü bulunur. Lakin tat vermesi açısından az da olsa inek sütü eklenir ve ortaya muhteşem bir peynir çıkar. Çiftliğimizde yetiştirdiğimiz hayvanların sütünden elde ettiğimiz ürün garanti ve iade kapsamında yer alır.

 

3 kuşaktır değişmeyen lezzet olan ürünlerimizi oldukça uygun fiyata evinize yolluyoruz. Hiçbir koruyucu madde içermeyen inek ve keçi peyniri özel tadı ile değerli müşterilerimizin sofrasında yer alır. Müşterilerimizin severek tercih ettiği ve popüler satın alınan bu ürün sade rengi ve tanecikli yapısı bulunmaktadır. Tüm peynir ürünlerimiz kilo ile satışı yapılmaktadır.