Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Natural Sızma Katkısız Zeytinyağ
Natural Sızma Katkısız Zeytinyağ
Zeytinyağı

Natural Sızma Katkısız Zeytinyağ

Sızma zeytin yağının en önemli özelliği, toplandıktan sonra bir kaç saat içinde işlenmeye başlamasıdır. % 0.8’i aşmayan asit oranına sahiptir.

Ücretsiz Kargo

100,00 TL

Sosyal Medya

Sızma zeytin yağının en önemli özelliği, toplandıktan sonra bir kaç saat içinde işlenmeye başlamasıdır. % 0.8’i aşmayan asit oranına sahiptir. Yörenizin mandırası sloganı ile Çanakkale’den Türkiye’deki her müşterinin kapısına uygun fiyat etiketiyle gönderim sağlıyoruz. Kaliteli, sağlıklı ve vitamin deposu olan zeytinyağımız özel olarak işenip sofralara misafir olmaktadır. Uslu Gıda olarak garanti ve iade kapsamında bulunan zeytinyağımız helal sertifikalıdır.

 

Çanakkale’nin en güzel bahçelerinden toplanan zeytinlerden elde ettiğimiz leziz ve muhteşem olan zeytinyağı oldukça düşük asit oranına sahiptir. Sofraların tadı tuzu olan ve her yemekte kullanılan sağlık deposu zeytinyağı çiftliğinizden sofranıza geliyor. Türkiye’nin her yerine mandıramızın bulunduğu Çanakkale’den gönderim sağlayarak müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

 

Natural Sızma Katkısız Zeytinyağının İçindekileri

 

Natural sızma katkısız zeytinyağı hiçbir yabancı madde barındırmaz. Çiftlikten özel olarak toplanan zeytinlerden elde edilen ve harika bir tadı bulunan ürün, yoğun olarak vitamin barındırmaktadır. Natural sızma katkısız zeytinyağının içinde yüzde 0,8 oranında asit bulunur. Bu asit tat vermesi içindir. Hiçbir katkı maddesi bulunmayan zeytinyağının içinde kendi asidi yer alır.

 

Uslu Gıda firmamız 3 kuşaktır süt ve süt ürünleri hizmeti sağlamaktadır. 3 kuşaktır değişmeyen lezzet olan ve Çanakkale’den Türkiye’ye açılan geniş bir pencereye sahiptir. Natural sızma katkısız zeytinyağının en önemli özelliği birkaç saat içinde işlenmeye başlanmasıdır. Bu sayede gerçek tadını bulur ve sofralarınıza misafir olur.