Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Manyas Sepet Peyniri (Taze Eski)
Manyas Sepet Peyniri (Taze Eski)
Yöresel Peynirler

Manyas Sepet Peyniri (Taze Eski)

İnek sütünden üretilen tam yağlı ve haşlama tarzı bir peynirdir. Mayalamadan sonra pıhtı kırılır ve haşlandıktan sonra süzülen peynir örme sepetlerde kalıplanarak sepetin şeklini alır. Tuzsuz bir peynir çeşididir.

125,00 TL

Sosyal Medya

Mandıramızdan çıkan inek sütünden elde ettiğimiz tam yağlı bir peynirimiz olan Manyas sepet peyniri haşlama tarzı bir peynir özelliği taşımaktadır. Mandıramızdan aldığımız sütü mayalama sürecinden sonra pıhtı kırılmaktadır. Sepet adını alması da buradan gelir. Mayalanma sürecinden sonra haşlanma işlemi yapılır. Ardından süzülen peynir örme sepetlere konularak şekli alması sağlanır. Hiçbir yabancı maddenin katılmadığı, doğal ve organik olan peynirimiz, Türkiye’nin her yerinden müşterilerin kahvaltılarına misafir olmaktadır.

 

Uslu Gıda bünyesinde üretilen doğallığı, kalitesi ve eşsiz lezzeti ile öne çıkan Manyas sepet peyniri mandıramızdan çıkan inek sütünden elde edilmektedir. Gurme bir peynir türü için 3 kuşaktır değişmeyen bir lezzet üreterek çalışmalarımızı yapmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde 3D secure ile güven sağlamaktayız. 200 lira üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı sunarken Çanakkale’den Türkiye’nin her yerine sepet peyniri gönderiyoruz.

 

Doğal Manyas Sepet Peyniri

 

Doğal yapısı ile öne çıkan sepet peyniri hiçbir yabancı madde katılmadan üretimi ile bilinmektedir. Gurme olan bu peynirde tuz bulunmaz. Mayalanma ve haşlamadan sonra sepete konularak sepet adını alır.

 

Uslu Gıda firması olarak yörenizin mandırası sloganıyla peynirlerinizi kahvaltılarınıza getiriyoruz. Leziz olması ve baskın olmayan kokusu ile ağızda hemen dağılmaktadır. Hafif sarımsı görüntüsüne sahip benekli bir yapısıyla kalıp olarak müşteriye gönderimi sağlanır. Taze Manyas sepet peynirinin yapılması ve kargoya verilmesi hijyenik bir şekilde gerçekleşir.