Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Manyas Kelle Peyniri (Taze Eski)
Manyas Kelle Peyniri (Taze Eski)
Yöresel Peynirler

Manyas Kelle Peyniri (Taze Eski)

Manyas Kelle Peyniri, bol gözenekli, az tuzlu ve besleyici bir peynir çeşididir. Balıkesir yöresine özgü olan bu peynir, Mihaliç peyniri olarak da bilinmektedir.

125,00 TL

Sosyal Medya

Çanakkale ilinde Çan bölgesindeki mandıramızdan yetiştirdiğimiz hayvanların sütünden yapılmaktadır. Tazeliği, doğal olması ve gurme yapısıyla öne çıkmaktadır. Kelle peyniri Balıkesir yöresine ait bir peynir türüdür. Lakin 3 kuşaktır bu işi yapıyor olmamız ve muhteşem tatlar çıkardığımızdan Balıkesir’e ait Manyas kelle peyniri a kaliteye aittir. Firmamız tarafından üretilen peynir mandıramızdan çıkan en güzel sütlerle yapılmaktadır. Tüm peynir ürünlerimizde olduğu gibi kelle peynirinde de doğallığı müşterilerimize yaşatıyoruz

 

Kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti, doğal aroması, hiçbir katkı madde bulunmadan yapılması kelle peynirini öne çıkartan özelliklerdendir. Ürün bol gözenekli olarak görünmektedir. Az tuzlu, besleyici ve iştah açıcı bir yapıya sahip peynir hem sofraların hem de kahvaltıların vazgeçilmezidir. Balıkesir yöresine özgü olan kelle peyniri, Mihaliç peyniri olarak da bilinmektedir. Leziz peyniri Çanakkale’den tüm Türkiye’ye gönderimini sağlıyoruz.

 

Müthiş Manyas Kelle Peyniri

 

Uslu Gıda olarak uzun süredir üretimini yaptığımız kelle peynirini müşterilerimizin sofrasına taşıyoruz. 200 lira siparişlerde ücretsiz kargo imkanı sunarken oldukça cazip bir fiyat etiketi sunuyoruz. Kaliteli olması, doğal ile muhteşem aroması kelle peynirinin ana temasını oluşturmaktadır.

 

Güvenli sipariş vermeniz 3D secure sistemi kullanan firmamız mandıramızdaki sütlerden üretilen kelle peyniri yapmaktadır. Ayrıca, hijyen kurallarına uyarak hazırladığımız peynirde soğuk hava deposunda kalmasından kargoya verilmesine kadar hem hijyeni hem de bozulmaması koruyoruz. Yörenizin mandırası sloganı ile tüm ürünlerimizi sofranıza taşıyoruz.