Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Köy Sert Keçi- İnek Peyniri
Köy Sert Keçi- İnek Peyniri
Beyaz Peynirler

Köy Sert Keçi- İnek Peyniri

Sert Keçi- İnek Peyniri, anne sütüne en yakın süt olan keçi ve inek sütünden olgunlaştırılarak üretilmiştir. İçerinden sadece doğla şırdan mayası bulunmaktadır. İçeriğinde inek sütü de %20 oranında bulunmaktadır.

125,00 TL

Sosyal Medya

Çanakkale’nin Çan bölgesindeki mandıramızdan üretilen, doğal ve beyaz peynirler klasmanında en sevilen ürün olan köy sert keçi ve inek peyniri tadı ile öne çıkıyor. Oldukça nefis tadı, sade aroması yüzde yüz organik olması ve yapısının da sert olması keçi ve inek peynirini öne çıkartmaktadır. Müşterilerin sofrasında eksik etmediği, buram buram kalite kokan, hafif sarımsı ve tanecikli bir üründür.

 

Sert keçi ve inek peyniri anne sütüne en yakın süt olan keçi ve inek sütünün ortaklaşa alınarak olgunlaştırılması ile sonuçlanır. İçerisinde hiçbir yabancı madde bulunmaz. Sadece doğal ve yüzde yüz yararlı olan şırdan mayası bulunur. Köyden gelen lezzet olan sert peynirde yüzde 80 oranında keçi sütü bulunurken sadece tat vermesi açısından yüzde 20 oranında inek sütü bulunmaktadır.

 

Sert Keçi ve İnek Peyniri

 

Organik olması ile bilinen ürünümüz yaklaşık 3 kuşaktır tarifi hiç değişmedi. Uslu Gıda bünyesinde 3 kuşaktır üretimini yapmaktayız. Peynir üretiminin hepsini kendi mandıramızdan çıkan sütlerle yapmaktayız. Hijyen kurallarının önde olduğu peynirde katkı maddesi bulunmaz. Türkiye’nin her yerine Çanakkale’den kargo imkanı sağlamaktayız. 200 lira üstü alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunmaktayız.

 

Sert keçi ve inek peyniri leziz tadı ile sofranızda kahvaltıların baş köşesinde yer alacak bir üründür. Kilogram ile satılan bu ürün oldukça cazip bir fiyat etiketine sahiptir. Tüm müşterilerimizin kolayca alabilmesi için yıllardır bu fiyatta hizmet sağlamaktayız.