Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Kaşar Loru
Kaşar Loru
Lor Peyniri

Kaşar Loru

Kaşar Lor Peyniri, Kaşar Peyniri yapımı sırasında çıkan peynir suyunun tekrar kaynatılıp üretilmesinden oluşur. Üründe hiç tuz yoktur, katkı maddesi içermez.

30,00 TL

Sosyal Medya

Kaşar lor peyniri sıfır katkısı maddesi bulunan özel olarak üretilen ve 3 kuşaktır üretimini yaptığımız, müşteriler tarafından da çok sevilen bir üründür. Oldukça sağlıklı olan, vitamin deposu ve kahvaltıların vazgeçilmezi bu ürün sofralarda eksik etmeyeceğiniz bir peynir türüdür. Çok taze olması, saf yapısı, parlak beyazlığı, iştah açıcı özelliği ve mükemmel tadı ile öne çıkmaktadır.

 

Uslu Gıda bünyesinde hazırladığımız kaşar loru, kaşar peyniri yapımında çıkan peynir suyunun tekrar kaynatılıp üretilmesinden oluşur. İçerisinde başka hiçbir madde bulunmadığı gibi yabancı bir madde de eklenmez. Ayrıca, kaşar loru peyniri içerisinde tuz da bulunmaz. Sıfır tuz ile satışa çıkarttığımız peynir mükemmel tadı ve hemen ağızda dağılması sayesinde müşterilerin sevdiği bir kahvaltılık üründür. 7’den 70’e herkes tarafından severek tüketilen kaşar loru peyniri oldukça ucuz bir fiyat etiketine sahiptir.

 

Kaşar Loru Peyniri

 

Kaşar loru peynirini oluşturan tüm ürünlerimiz özel mandıramızda bulunan inek ve mandalardan alınmaktadır. Geniş bir mandıramızın bulunduğunu, lezzetli ürünlerimizi burada yetiştirdiğimiz hayvanlara borçlu olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu kapsamda A kalite hijyenik bir mandıraya sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Kaşar loru peyniri içerisinde hiçbir yabancı madde bulunmaz. Ürünlerimiz Çanakkale’de üretilip Türkiye’nin her yerine kargoya verilmektedir. 13.00’dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilirken sonraki saatlerde vereceğiniz siparişler ertesi iş gününde kargoya verilir. Ayrıca 200 lira üstü tüm alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunmaktayız.