Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
İsli Sepet Peyniri
İsli Sepet Peyniri
Yöresel Peynirler

İsli Sepet Peyniri

Füme peynir çeşitlerinden bir tanesi olan isli peynir, yoğun kokusu, aroması ve enfes tadı ile fark yaratmaktadır. Özellikle mezelik peynir olarak geçen isli peynir, şarap yanında tüketilebilir ve salatalarınızın içine dahil edilebilir.

170,00 TL

Sosyal Medya

Füme peynir ailesinden olan ve dolu dolu kokusu ile öne çıkan peynire isli sepet peyniri denilmektedir. Özündeki aromasını yansıtan ve mandıramızdan çıkardığımız süt ile yapılan bir peynirdir. İçerisinde hiçbir yabancı madde bulunmaz ve enfes bir tada sahiptir. Özellikle şarabın yanında tüketilen bu peynir türü salatalarda da yoğun olarak kullanılmaktadır. İsli sepet peyniri tadı ve yapılışı bakımında oldukça farklıdır. Mayalanma sürecinden sonra kalıp aşamasında sepet şeklini alması için sepete konulur. Adı da buradan doğmaktadır.

 

Uslu Gıda firması olarak 3 farklı kuşaktır süt ve süt ürünlerini özel olarak hazırlayarak değerli müşterilerimize, Çanakkale’den Türkiye’nin neresinde olursa olsun hızlı kargo imkanı ile ulaştırıyoruz. Çanakkale’nin Çan bölgesinde bulunan gerekli testlerin ve günlük / haftalık hijyenik bakımların yapıldığı mandıramız bulunmaktadır. Tüm süt ürünlerini buradan çıkartarak peynir ve çeşitlerini yapıyoruz.

 

Özel İsli Sepet Peyniri

 

Lezzet bakımında oldukça tatlı olan ve eşi benzeri olmayan yöresel ürün olan sepet peyniri kilogram ile kapınıza gönderilmektedir. Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunan firmamız, Çanakkale’de yetişen hayvanlarımızdan aldığımız süt ve süt ürünlerini de oldukça cazip fiyata satışını yapmaktadır.

 

Sofralarınızın değişmeyen lezzeti olacak isil sepet peyniri harika sofralar sizleri bekliyor. Sarımsa renge sahip peynirde muhteşem bir aroma bulunmaktadır. Ayrıca ağızda dağılması sayesinde enfes bir kahvaltının da tadını çıkartacaksınız. Yörenizin mandırası sloganı ile sofralarınızın yeni tadı tuzu isli sepet peyniri olmaya hazır!