Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
İsli Örgü Peyniri
İsli Örgü Peyniri
Yöresel Peynirler

İsli Örgü Peyniri

Füme peynir çeşitlerinden bir tanesi olan isli peynir, yoğun kokusu, aroması ve enfes tadı ile fark yaratmaktadır. Özellikle mezelik peynir olarak geçen isli peynir, şarap yanında tüketilebilir ve salatalarınızın içine dahil edilebilir.

185,00 TL

Sosyal Medya

isli örgü peyniri Füme peynir çeşitlerinden bir tanesi olan ve Uslu Gıda bünyesinde de severek yaptığımız bir peynirdir. Yoğun kokusu bulunan bu peynir çeşidi harika bir tada sahiptir. Lezzetli olmasını aromasına ve kokusuna borçlu olan iştah açıcı peynir asla kötü bir kokuya sahip değildir. Özellikle mezelik peynir olarak bilinen isli peynir, alkol ürünleri özellikle şarabın yanında tüketilmesi ile bilinmektedir. Bu ürün salataların yanında, kahvaltılarda yoğun olarak kullanılmaktadır.

 

Firmamız bünyesinde Çanakkale’den Türkiye’nin her yerine isli örgü peyniri gönderimi yapılmaktadır. Ürünlerimizin hepsi kaliteli olup hijyenik standartlara göre kargoya verilmektedir. İsli peynirin sütünden kargo sürecine kadar müthiş hijyen kuralları işleyen ekibimiz mandıramızdan çıkmayan sütleri asla kullanmamaktadır.

 

Enfes İsli Örgü Peyniri

 

7’den 70’e herkes tarafından tüketilen sofraların tadı tuzu olan isli örgü peyniri adeta vitamin deposudur. İçerisinde yoğun olarak A, B ve D vitaminleri bulunmaktadır. İştah açıcı özelliği sayesinde kahvaltılarda yoğunlukla tüketimi yapılır. Fiyat olarak da oldukça cazip olan isli örgü peyniri kilogram ile satışı yapılmaktadır. Kalıp ve mayalanma sürecinden sonra özel soğuk hava deposunda bekletilmektedir. Buradan sonra müşterimiz sipariş verirse gönderimi sağlanır.

 

Herhangi bir küf ya da başka bir olumsuzluk yaşanmaz. Müşterilerimiz sipariş vermeden asla soğuk hava deposundan ürün çıkarılmaz. Ayrıca isli örgü peyniri 3 kuşaktır Uslu Gıda olarak başarılı şekilde yaparak yüzlerce müşterimize ulaştırma şerefine ulaştık.