Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Hakiki Yeşil Kırma Zeytin
Hakiki Yeşil Kırma Zeytin
Zeytinler

Hakiki Yeşil Kırma Zeytin

Çanakkale yöresinin yağlık zeytinlerinden özenle seçilmiştir. Zeytin taneleri kırma işlemi yapılarak olgunlaşma evresini tamamlattırılır ve satışa sunulur.

Ücretsiz Kargo

45,00 TL

Sosyal Medya

Hakiki yeşil kırma zeytin Çanakkale yöresinin yağlık zeytinlerinden usta işi toplanarak sofralarınıza gönderilir. Yaklaşık 3 kuşaktır kırma zeytin toplama ve gönderme işlemini yapan firmamız, leziz tadı ile karşınıza çıkmaktadır. Sade aroması ve hiçbir madde kullanılmadan toplanılması ile sağlıklı ürünler gönderilmektedir. Yüzde yüz organik olan zeytinimiz Çanakkale bölgesinde lider konumdadır.

 

Hakiki yeşil kırma zeytin muhteşem tadı ve özenle toplanması ile kahvaltılarınızın vazgeçilmezi durumundadır. Her bütçeye uygun fiyat etiketimiz sayesinde kahvaltılarda eksik etmeyeceğiniz bir zeytin türüdür. Ayrıca, Uslu Gıda olarak Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ve yörenizin mandırası sloganıyla ürünleri gönderiyoruz. Eğer saat 13.00’a kadar sipariş verirseniz aynı gün, sonraki saatlerde siparişleriniz ise ertesi gün gönderilmektedir. Hızlı ve temiz bir kargo sürecinden sonra hakiki yeşil kırma zeytin kapınıza gelmektedir. Leziz tadı ile fark yaratan zeytin şimdi sofranızda.

 

Hakiki Yeşil Kırma Zeytin

 

Hakiki yeşil kırma zeytin işinde önemli olan ‘kırma’ sürecini sağlıklı yapabilmektedir. En iyi şekilde kırma işlemini yaparak olgunlaşmasını bekliyoruz. Olgunlaşma evresinden sonra müşteri isteğin göre satış evresi tamamlanıp gönderimi sağlanmaktadır. Oldukça uygun fiyata satılan bu ürünümüz her kahvaltıda mutlaka bulunabilecek üründür.

 

Leziz tadı, sade aroması, saf yeşilliği ve Çanakkale’de yetiştirilen organik zeytinimiz güvencemiz altında gönderimi yapılmaktadır. Kilogram olarak gönderilen ürün özel kaplara konularak gönderimi sağlanır. Ayrıca 3D güvenli ödeme seçeneği sayesinde siparişlerinizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz.