Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri
Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri
Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri
Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri
Beyaz Peynirler

Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri

Gerçek Ezine peyniridir; yani Ezine, Bayramiç ve Ayvacık bölgesinin sütleriyle yapılmıştır. İçeriğinde halis deniz tuzu vardır.Mayalandıktan ve kalıp kesiminden sonra tenekelere konur; en az 8 ay geçtikten sonra yemeye hazırdır.

120,00 TL

Sosyal Medya

Çanakkale Yenice / Çan yöresinden Uslu GIDA olarak firmamıza ait mandırada üretilen  Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri özel sütler ile üretilmiştir. Ezine, Bayramiç ve Ayvacık bölgesinden gelen sütlerle ile yüzde yüz organik şekilde üretimi yapılmıştır. İçerisinde bulunan halis deniz tuzu sayesinde güzel ve etkili bir tadı bulunur.

6 -8 ay öncesinden hazırlanarak tenekeye konulur. Bu süre zarfından sonra mandıradan evinize, sofranıza harika bir lezzet ortaya konulmuş olur. Harika lezzetinin yanında güvenli ödeme, cazip kargo ücreti ve uygun olan kilo fiyatı yer almaktadır. Özel olarak üretilen Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri hijyen kurallarına uyarak üretilşir ve kargoya verilir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Yumuşak Yağlı İnek Peynir de garanti ve helal sertifika kapsamında yer alır.

Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri Özellikleri

Çanakkale’nin en iyi yerlerinden üretilen ve eşsiz tadı bulunan Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri her sofrada bulunması gereken özel vitamin depoları barındıran ve leziz tadı ile unutulmayan bir peynir türüdür. İnek peyniri olması ve ağızda harika bir tat bırakması nedeniyle diğer peynirlerden ayrılır.

Ezine Yumuşak Yağlı Peyniri üretim süreci mayalanma ve kalıp kesimi süreci izler. Bu işlemler 3 kuşaktır değişmeden devam ediyor. Uslu Gıda bünyesinde uzun süredir bu hizmeti sağlıyor ve yüzlerce mutlu müşteri ile beyaz peynirler kategorisinde yer alıyoruz. Ezine Yumuşak Yağlı İnek Peyniri özellikleri ise;

  1. Ağızda leziz bir tat bırakır

  2. Halis deniz tuzu barındırır

  3. Eşsiz olup müthiş mayalanma ve kalıp sürecinden geçer

  4. Uzun süre tadın yerine gelmesi beklenir

  5. Garanti ve iade kapsamında bulunan bir üründür