Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri
Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri
Beyaz Peynirler

Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri

Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri, hafif aromalı kremsi, tanecikli bir taze peynirdir. Hem iştah atıcı hem de tatlı lezzetlerle birlikte kullanılma avantajına sahiptir, bu yüzden mutfakta çeşitlilik imkanı sunar.

95,00 TL

Sosyal Medya

Mandıramızda beslediğimiz hayvanlarda elde ettiğimiz Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri, taze nefis tadı olan nadir peynirdir. Özel olarak hazırladığımız, hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz ve helal sertifikalı ürünümüz Yörenizin Mandırası sloganıyla evinize, sofranıza taşınıyor.

 

Oldukça ucuz, cazip kargo ücreti, gramaj olarak avantajlı konumdaki Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri her sofrada bulunması gereken damak tadını bilenler için muhteşem peynir türüdür. Beyaz peynirler klasmanındaki popüler ürün iştah açıcı özelliğe sahiptir. Yarım yağlı olması sayesinde içerisinde farklı vitamin kaynaklarını barındırır.

 

Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri Özellikleri

 

Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri tanecikli taze ve nefis tadı olan peynirdir. Sofrada olmazsa olmazlardan olan beyaz peynirler kategorisinde yer alan iştah açıcı, enfes tadı ve en sevilen üründür. Bünyesindeki hafif aroması ağızda dağılırken kişiye de harika bir tadı yaşatır. Mandıradan gelen ürünlerin hiçbirinde ek bir malzeme kullanılmaz ve basit işlemeler sonucu sofranıza gelir.  Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri daha geniş özellikleri ise;

  1. Tatlandırıcı bulunmaz; kendisine özel tadı vardır

  2. Yarım yağlı ve tanecikli yapıya sahiptir

  3. Küf, ekşime vs olmadan kargoya verilir

  4. Ürünler günlük / haftalık olarak yapılır ve müşterimize gönderilir

  5. Yüzde yüz organiktir; Uslu Gıda mandıralarından üretilir

 

Sadece köy peyniri satmıyor aksine muhteşem lezzetli yarım yağlı ve bulunduğumuz yer olan Çanakkale’de üretimi sağlanır. Ezine markasını yaşatan ekibimiz mandıradan yörenize, sofranıza muhteşem Ezine Yarım Yağlı Köy Peyniri deneyimi sunuyor. Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi köy peynirinde de garanti ve iade kapsamındadır.