Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ezine Sert İnek Peyniri
Ezine Sert İnek Peyniri
Beyaz Peynirler

Ezine Sert İnek Peyniri

Ezine bölgesinden temin edilen inek sütlerinin klasik beyaz peynir üretim metodu ile işlenmesi sonucu elde edilen ürünümüzde sadece peynir mayası ve deniz tuzu kullanılması farklılık oluşturmaktadır.

125,00 TL

Sosyal Medya

Ezine bölgesinden temin edilen inek sütlerinden elde edilen Uslu Gıda firmasının en güzel peynirlerinden olan peynir çeşidimizdir. Saf inek sütü kullanılarak üretilen bu peynirde hiçbir yabancı madde kullanılmaz. Sadece tat vermesi açısından yine süt ürünlerinden gelen peynir mayası ve tat vermesi açısından deniz tuzu kullanılır.

 

Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunduğumuz Ezine inek peynirinde kilogram ile satış yapılmaktadır. Fiyat etiketinin oldukça uygun olduğu ve 3D secure ile ödeme imkanı güvenli alışverişi sağlamaktadır. Yörenizin sloganı ile ürünlerimizi kapınıza kadar göndermekteyiz. 200 lira üstü tüm alışverişleriniz ücretsiz kargo imkanı ile gönderilmektedir.

 

Ezine İnek Peyniri Özellikleri

 

Ezine bölgesinden temin edilen inek sütlerinden oluşan peynirimiz doğal peynir mayası ile deniz tuzu katılması ile oluşturulmaktadır. Maya ve kalıp döneminden sonra sofraların baş köşesine konulmak için 6 ay bekletilir. Bu süreçten sonra sipariş gelirse ürün kilo ve kalıplama sürecinden sonra hijyen kurallarına göre gönderim yapılır. Soğuk hava deposundan olgunlaşmadan hiçbir ürünümüz gönderilmez. Garanti ve iade kapsamında olan ürün kaliteli ve özenle yapılarak sofralara, kahvaltılara gelmektedir.

 

Uslu Gıda firması olarak 3 kuşaktır üretimini yaptığımız ve 3 kuşaktır değişmeyen lezzet formülümüz ile kahvaltıların sofraların değişmez peyniri üretmekteyiz. Doğal ve özgün olan Ezine inek peyniri parlak beyazı ve tanecikli yapısıyla harika gözükmektedir. İştah açıcı olması, sade aroması ve ağızda hemen dağılması harika bir inek peyniri yapmaktadır.