Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ezine Koyun Peyniri
Ezine Koyun Peyniri
Beyaz Peynirler

Ezine Koyun Peyniri

Uslu Gıda Koyun Peyniri, hafif sarımsı renkte, yüksek kalitedeki koyun sütü ağırlıklı, lezzet vermesi için de %10 oranında inek ve keçi sütü barındırır, asla baskın bir koku almazsınız. Az miktarda inek ve keçi sütünün lezzetli ka

170,00 TL

Sosyal Medya


Ezine Koyun Peyniri doğadan sofranıza gelen enfes tadı olan ve özel olarak hazırlanan bir peynir türüdür. Leziz damak tadı, koyun sütü ağırlığı ile harika bir tat bırakıyor. Her müşterinin severek aldığı ve müşterilerin sofrasında vazgeçemediği bir ürün olan Ezine koyun peyniri her sofrada yer alması için özel olarak hazırlandı.

 

Özel mayalanma ve kalıp sürecinden sonra en az 8 ay bekletilerek hazır hale getiriliyor. Uslu Gıda firmamız tarafından Ezine koyun peyniri Çanakkale yöresinden özel olarak yapılmaktadır. Mandıramızdan çıkan ürünler yüzde yüz kaliteli olup helal sertifikalı ürünlerdir. Kaliteli kimliği ile öne çıkan koyun peyniri, garantili ve iade kapsamında yer almaktadır.

 

Ezine Koyun Peyniri Özellikleri

 

Kendisine has bir tadı bulunan Ezine Koyun Peyniri hafif sarımsı bir renkte bulunur. İçerisinde yoğun olarak koyun sütü bulunsa da tat vermesi bakımından çok az inek ve keçi sütü ilave edilir. Hem tatlı olan ve hem de muhteşem bir lezzete kavuşan peynir ağızda dağılarak harika bir tat deneyimi yaşatır. Baskın bir koyun tadı bulunmaz bu sayede her sofrada kolaylıkla tüketilebilen bir üründür. 7’den 70’e her müşteri tarafından tercih edilen koyun peyniri ağızda muhteşem tat bırakmaktadır.

 

Yörenizin mandırası kimliği ile öne çıkan firmamız, hafif tanecikli görünümüyle müşterilerin sofrasında yer almaktadır. Uygun fiyat etiketi ile müşterilerin karşısına çıkan koyun peyniri saat 13.00’a kadar sipariş verilmesi durumunda kargoya verilmektedir. Güvenli alışveriş ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde her müşterimize hitap ediyoruz.