Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ezine Koyun - İnek Peyniri
Ezine Koyun - İnek Peyniri
Beyaz Peynirler

Ezine Koyun - İnek Peyniri

Ezine bölgesinden temin edilen inek ve koyun sütlerinin klasik beyaz peynir üretim metodu ile işlenmesi sonucu elde edilen ürünümüzde sadece peynir mayası ve sadece deniz tuzu kullanılması farklılık oluşturmaktadır.

155,00 TL

Sosyal Medya

Ezine Koyun - İnek Peyniri

Ezine bölgesinden temin edilen sütlerle oluşturulan koyun ve inek peyniri müthiş tadı ve sade rengiyle öne çıkarken sofralarda bulunması gereken peynir çeşididir. Beyaz peynirler klasmanında yer alan ve oldukça da tatlı ürün mayalanıp kesime alındıktan sonra en az 6 ay soğuk hava deposunda bekletilir. Hijyen kurallarının önde olduğu çalışmamız sonucu leziz koyun ve inek peyniri elde etmekteyiz.

 

3 kuşaktır devam ettiğimiz süt ve süt ürünleri imalatımız özel olarak kurduğumuz mandırada gerçekleşmektedir. Uslu Gıda olarak yörenizin mandırası sloganı ile hareket ederek doğadaki ürünleri sofranıza taşıyoruz. Ağızda harika bir tat bırakan koyun ve inek peyniri ile kahvaltıların vazgeçilmezini kapınıza gönderiyoruz.

 

Saat 13.00’a kadar göndereceğiniz tüm siparişlerde hemen kargo imkanı tanıyor, güvenli ödeme ve kolay alışveriş ile harika bir hizmet sunuyoruz.

 

Ezine Koyun ve İnek Peyniri Özellikleri

 

Koyun ve inek peyniri mandıramızdan üretilmektedir. Ürünlerimizin hepsi kaliteli olup içerisinde sadece peynir mayası ile tat vermesi açısından az da olsa deniz tuzu katarız. Bu sayede dinlenip 6 ay sonra fermante olması beklenilir. Sütten üretimini yaptığımız ürünler ve bahçeden topladığımız zeytinler TSE damgalı olup helal sertifikalıdır.

 

Müşterilerimize değer veren firmamız hiçbir yabancı ürünü koyun ve inek peyniri yaparken içerisine katmaz. Sağlıklı besinleri üretmek için çalışan Çanakkale’deki ekibimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Nefis aroması ve koku yapmaması sayesinde ağızda harika bir tat bırakmaktadır. Ürünlerimiz garanti kapsamında bulunur ve 200 Türk Lirası üstü alışverişlerde firmamız ücretsiz kargo imkanı sunar.