Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ezine Az Tuzlu Yarım Yağlı İnek Peyniri
Ezine Az Tuzlu Yarım Yağlı İnek Peyniri
Beyaz Peynirler

Ezine Az Tuzlu Yarım Yağlı İnek Peyniri

Çanakkale' de üretilmektedir, taze olarak satılmaktadır.

95,00 TL

Sosyal Medya

Çanakkale’nin Yenice ve Çan bölgesinde bulunan mandıramız özel ve eşsiz olan Ezine Az Tuzlu Yarım Yağlı İnek Peyniri ile öne çıkmaktadır. Her sofrada bulunması gereken, sofraların ‘tadı tuzu’ niteliğinde olan yarım yağlı, mandıramızda özel olarak ilgilendiğimiz ineklerden üretilmiştir. En az 8 ay beklenerek elde edilen yarım yağlı az tuzlu yarım yağlı inek peyniri özel kalıplama ve mayalanma sürecinden geçip müşteriye teslim edilmektedir.

 

Kilo fiyatının oldukça uygun olması, yüzde yüz organik ve kaliteden ibaret olması bu peynir türünü öne çıkartmaktadır. Uslu Gıda mandıramızda yetiştirdiğimiz ineklerden alınan sütlerden üretilen bu peynir, yörenizin mandırası sloganı ile kapınıza geliyor. Hızlı kargo, güvenli ödeme ve 7 gün 24 saat ulaşma imkanı ile ailenizin süt ürünlerini satan firmayız.

 

Az Tuzlu Yarım Yağlı İnek Peyniri Özellikleri

 

Özel mayalanma ve kesim sürecinden geçen yarım yağlı, tam tadını alması için en az 8 ay beklenmektedir. Müşterilerimizin isteği üzerine kilo olarak teslimi sağlanmaktadır. Farklı avantajlardan yararlanmak ve enfes yarım yağlı peynir için firmamız her zaman yanınızdadır. Az Tuzlu Yarım Yağlı İnek Peynirin genel özellikleri ise;

 

  1. Yumuşacık kıvamı bulunur

  2. Hafif lezzeti ile çocuk ve yaşlılar tarafından çok sevilir

  3. Sofrada bulunması gereken vitamin deposudur

  4. Kahvaltıların vazgeçilmezidir

  5. İçerisinde yabancı hiçbir madde bulunmaz

Firmamız sayesinde muhteşem Az Tuzlu Yarım Yağlı İnek Peyniri tadına bakarken kıvamı ile hayran kalacaksınız.