Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Eski Kaşar Peyniri (Koyun-İnek)
Eski Kaşar Peyniri (Koyun-İnek)
Kaşar Peynirleri

Eski Kaşar Peyniri (Koyun-İnek)

Çanakkale bölge sütlerinden, Trakya usulü hazırlanan Eski Kaşar çeşidi, tamamen doğal ortamlarda kurutulup, üretiminden sonra bir kaç ay kadar soğuk hava depolarında bekletildikten sonra satışa sunulmaktadır.

155,00 TL

Sosyal Medya

Eski kaşar peyniri özel çalışmalar sonucu yapılan, hiçbir katkı maddesi barındırmayan tamamen doğal nitelikte olan ve A’dan Z’ye bir kaliteden ibarettir. Eski kaşar peynirinin en önemli özelliği ise; üretimi yapıldıktan sonra belirli bir süre sonra (ortalama 2-3 ay) satışa sunulmasıdır. Oldukça detaylı olarak hazırladığımız ve yüzde yüz organik olan, üretiminden kargoya verilmesine kadar hijyen kurallarının ön planda olduğu eski kaşar peynirini evinize gönderiyoruz.

 

Çanakkale’den tüm Türkiye’ye gönderdiğimiz ürünler garanti ve iade kapsamında bulunmaktadır. Uygun fiyat etiketine sahip eski kaşar peyniri taptaze bir tada sahiptir. Popüler ürünlerimizden bir tanesi olan ve 3 kuşaktır üretimini yaptığımız lezzetli bir kaşar peynirdir. 3 farklı kuşaktır yaptığımız peynirin tadı ve kıvamı değişmemiş olup gelenekten geleceğe bir yol izliyoruz.

 

Eski Kaşar Peyniri Tadı

 

Oldukça sade bir tada sahip, ağızda hemen dağılan, nefis bir aromaya sahip kaşar peynirdir. Her evde olması gereken, sade bir tadı ve özel hazırlanan ürünümüz her müşterimiz tarafından sevilmektedir. Müşterilerimizin sofralarında bulunan ve 7’den 70’e herkes tarafından sevilen bir peynir olan eski kaşar peyniri özel hazırlanmaktadır.

 

Uslu Gıda firmasının en güzel lezzetinden bir tanesi olan bu ürün özel olarak paketlenerek müşteriye ulaştırılmaktadır. Müşterilerin de sofrasından eksik etmediği kaşar peyniri en az 2 ay bekletilerek elde edilir. Soğuk hava deposunda bekletilmeden bir taze kaşar peyniri üretmemiz mümkün değildir.