Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ekşi/ Ekşimik Lor Peyniri
Ekşi/ Ekşimik Lor Peyniri
Lor Peyniri

Ekşi/ Ekşimik Lor Peyniri

Yumuşak, beyaz renkli taze bir peynirdir. Kaşar lorundan farkı, yağ miktarının az olmasıdır. Bu sayede börek içinde eriyip kaybolmayan özelliktedir. Ekşi ve hafif tuzludur.

25,00 TL

Sosyal Medya

Enfes bir lezzete sahip ekşimik lor peyniri beyaz renkli taze bir peynirdir. Diğer kaşar lorundan farkı ise; yağ miktarının az olmasıdır. Kaşar üretimi yapılırken kaşardan artan ürünlerin tekrardan kaynatılması sonucu lor peyniri elde edilir. Bu ürünün farkı ise biraz daha ekşi ve hafif derece tuzludur. Lakin tat olarak leziz olan ve ağızda hemen dağılan lor peyniri kusursuz görünüşe sahiptir.

 

Ekşi ve hafif tuzlu olan lor peyniri oldukça uygun fiyata müşterilerimizin sofralarına ve kahvaltılarına gelmektedir. Müşterilerimiz için 7 gün 24 saat hizmet veren Uslu Gıda yörenizin mandırası sloganıyla taze ve müthiş lor peynirini kapınıza getiriyor. Müşterilerimiz için özel olarak üretimini yaptığımız, her yemekte, börekte, çörekte kullanılan lor peyniri sofranızın tadı tuzu olmayageliyor.

 

Ekşi Lor Peyniri

 

Firmamız tarafından özel olarak üretilen hiçbir yabancı madde katkısı olmadan direkt olarak sofranıza gelen ekşi lor peyniri müşterilerin ağzında enfes bir tat bırakıyor. Ödeme seçeneğinin güvenli olması, 13.00’a kadar verilen her kargonun o gün içerisinde sonraki saatlerde verilen siparişlerin ise ertesi gün kargoya verilerek taşıma imkanı sunulmaktadır. Müşterilerden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde yaklaşık 3 kuşaktır mandıramızda üretimini yaptığımız lor peyniri artık sofranıza geliyor.

 

Oldukça cazip bir fiyata satışı sunulan ve her ailenin alabilecek düzeyde tuttuğumuz ekşi lor peyniri, hafif tuzludur. Bu sayede hem tadını alırken hem de ağızda hemen dağılan oldukça leziz bir tat da bırakır.