Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Doğal Süt Kaymağı
Doğal Süt Kaymağı
Kaymak

Doğal Süt Kaymağı

Günlük manda ve inek sütünden hijyenik koşullarda paketli olarak üretilmektedir.

Ücretsiz Kargo

180,00 TL

Sosyal Medya

Doğal süt kaymağı yüzde yüz organik olup doğal şartlarda büyütülen inek ve manda sütünden elde etmekteyiz. Uslu Gıda olarak bünyemizde bulunan mandırada yetiştirdiğimiz inek ve manda sütünden elde ettiğimiz kaymak muhteşem tadı ile sofralara gelmektedir. Türkiye’nin her yerine kargo işlemi sağlayarak doğal ve organik süt kaymağını evlere taşıyoruz.

 

Günlük manda ve inek sütünden elde ettiğimiz kaymak hijyenik şartlar altında paketlenip müşteriye gönderilmektedir. Kalite standartlarına göre gönderdiğimiz tüm ürünler mandıramızdan çıkmaktadır. Yetiştirdiğimiz inek ve mandaya kadar tüm hayvanlarımız doğal çiftliklerimizde büyütmekteyiz. Doğal süt kaymağı oldukça cazip fiyat etiketiyle müşterilerin karşısına çıkıyor. Her müşterinin alabilmesi için uygun fiyat ve hızlı gönderim imkanı sunmaktayız.

 

Doğal Süt Kaymağı Özelliği

 

Doğal süt kaymağı tamamıyla manda ve inek sütünden oluşmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz. Tazeliği, muhteşem aroması ve lezzeti ile karşınıza gelen kaymak adeta bir vitamin deposudur. İçerisinde barındırdığı farklı vitamin kaynakları ile 7’den 70’e herkes tarafından rahatlıkla tüketilir. Enfes bir tadı bulunan ve bembeyaz görüntüsüyle adeta iştah açmaktadır. Günlük manda ve inek sütünden hijyenik koşullarda paketli olarak üretilmektedir.

 

Severek tüketilen bu üründe oldukça uygun fiyat indirimi yapmış bulunmaktayız. Yaklaşık 3 kuşaktır üretimini yaptığımız doğal süt kaymağı insanların en sevdiği besinler arasında yer almaktadır. Kilogram ile gönderilen kaymağımız güven barındırırken iade kapsamında yer almaktadır.