Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Dil Peyniri
Dil Peyniri
Yöresel Peynirler

Dil Peyniri

Dil peyniri, yapısı itibariyle çeçil peyniri ile benzerlik gösteren yöresel bir peynir çeşididir. Lifli bir yapıya sahiptir ve sarıya yakın beyaz renkte, tuzsuz bir süt ürünüdür.

125,00 TL

Sosyal Medya

Dil peyniri yapısı itibariyle çeçil peyniri ile benzerlik gösterirken tatlı oluşu ve sıfıra yakın tuz barındırma oranı ile çeçil peynirden ayrılmaktadır. Uslu Gıda olarak Türkiye’nin her yerine gönderdiğimiz dil peynirini özel olarak kurduğumuz mandıramızda üretmekteyiz. Mandıramızdan alınan süt ile yapılan peynir yöresel lezzetler kapsamında oldukça popüler olan bir türdür.

 

 İçerisinde tuz barındırmayan süt ürünü, lifli yapısı ile öne çıkmaktadır. Sarıya yakın bir renge sahip peynirde tatlılığın yanında yüzde yüz organik yapıya sahiptir. Hiçbir yabancı madde bulundurmayan dil peyniri müşterilerimizin sofralarına, kahvaltılarına misafir oluyor. En az 6 ay soğuk hava deposunda bekletilerek elde edilen ürünümüz muhteşem tadı ile ağızlarda lezzeti bıraktırıyor.

 

Yöresel Dil Peyniri

 

Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sağlayan firmamız, 13.00’a kadar verilen her siparişte o gün, sonraki saatlerde verilen siparişlerde ise ertesi gün dil peynirini kargoya vermektedir. 3D secure ödeme ile güvenli alışverişin temellerini atan firmamız, kolay ödeme ile birlikte garanti ve iade kapsamında ürünleri yer alır.

 

Fiyat etiketi olarak oldukça uygun tuttuğumuz dil peyniri 7’den 70’e herkes tarafından tüketilecek besin kaynağıdır. İçerisinde bulundurduğu A, B, D vitaminleri ile adeta vitamin deposudur. Ayrıca, dil peynirinin tel yapısı ile kolay tüketim imkanı sağlar. Sade aroması kahvaltıların vazgeçilmezini özel kılmaktadır. Mandıradan çıkan yöresel ürün her müşterimizin severek tükettiği ve bizim de 3 kuşaktır tarifini değiştirmediğimiz üründür.