Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Çeçil Peyniri
Çeçil Peyniri
Yöresel Peynirler

Çeçil Peyniri

Çeçil peyniri, görüntü olarak tel tel ayrılan yapısıyla tuzsuz bir peynir çeşitidir. Kokusuz, yumuşak ve ağızda bıraktığı süt tadı ile oldukça lezzetli bir peynirdir.

125,00 TL

Sosyal Medya

Yapısı olarak dil peynirine benzeyen lakin tat olarak ondan ayrılan çeçil peyniri tuzsuz sütten üretilen bir peynirdir. Bu peynirin özelliği ise en az 6 soğuk hava deposunda bekletilerek, kokusundan arınması işleminden sonra çıkartılmasıdır. Hiçbir katkı maddesi barındırmayan ve yüzde yüz organik olan bu ürün lezzetli bir peynir türüdür.

 

Ağızda hemen dağılması, tel tel yapısı ve ağızda süt tadı bırakması sayesinde öne çıkmaktadır. Uslu Gıda firmasında sevilen ürünler listesinde yer alan ve oldukça da rağbet gören ürünümüz 3 kuşaktır değişmeyen lezzeti ile sofralarınıza misafir olmaktadır. Hızlı kargo seçeneği ile siparişlerini oluşturuyor ve kapınıza kadar çeçil peynirini gönderiyoruz. Hiçbir yabancı madde barındırmayan sadece süt ve mayası ile oluşturulan bu ürün ayrıca tuzsuz kimliği bulunmaktadır. Müşterilerimiz internet sitemizden kolay ve güvenli alışveriş yapması için 3D secure özelliği ve şık teması ile müşterilerini beklemektedir.

 

Lezzetli Çeçil Peyniri

 

Yüzde yüz organik olarak mandıramızda yetiştirdiğimiz hayvanların sütünden yapılan yöresel ürünümüz, Erzurum tipi olarak da bilinmektedir. Sofralarda ve kahvaltılarda oldukça fazla tüketilen, adeta yok sattığımız ürünlerin başında gelen çeçil peyniri sıfır koku barındırır. Mayalanma sürecinden sonra özel soğuk hava deposunda bekletilerek kokusundan arınması sağlanır. Her müşterimiz rahatlıkla alabilsin diye fiyat etiketini de oldukça cazip tutmuş bulunmaktayız.

 

Müşterilerimizin sofrasında kahvaltı ürünü olarak görmesi için kilo bazında satışını sağlamaktayız. 200 lira üstü tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz!