Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Kova Yoğurt (1.750 gr)
Kova Yoğurt (1.750 gr)
Yoğurt

Kova Yoğurt (1.750 gr)

Sadece taze süt ve taze maya içerir, hiçbir koruyucu madde içermez.

20,00 TL

Sosyal Medya

Çanakkale’nin Çan bölgesinde faaliyette olan mandıramızda üretilen kova yoğurt nefis tadı, sade aroması ve kıvamında olması ile 3 kuşaktır üretimini yapmaktayız. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yoğurt üretimi de A kalite hijyen standartları uygulanarak yapılmaktadır. Hiçbir katkı maddesi bulundurmadan hayvanlarımızdan aldığımız süt ile yapımı sağlanmaktadır.

 

Uslu Gıda olarak özel mandıramızdan elde ettiğimiz süt ve maya ile yapılan kova yoğurt müşterilerimizin sofralarına misafir oluyor. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar her öğünde yenilen, adeta vitamin deposu olan ve bağışıklık sistemi için bir numara yoğurttur. Çanakkale’den Türkiye’nin her yerine gönderim sağlamaktayız. Müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız yoğurt tazeliği ve muhteşem kıvamı ile öne çıkmaktadır.

 

Kova yoğurt üretimi için mandıramızdan faydalanmaktayız. Kilo fiyatı olarak oldukça uygun olan ürünümüz tazeliği ile öne çıkmaktadır. Her müşterimize hitap eden bu ürünümüz, kahvaltıların ve diğer öğünlerin vazgeçilmez kaynağıdır. Hiçbir baskın kokusu olmadan, sade aroması ile ağızda hemen dağılan kaliteli ve leziz yoğurdumuzdur.

 

Kova Yoğurt İçindekiler

 

Kova yoğurdu 3 kuşaktır ailemiz tarafından yapılan ve asla yapımı ile oynanmayan bir ürünümüzdür. 3 kuşaktır yüzlerce müşterimize gönderdiğimiz ürünün içerisinde sadece 2 şey bulunur;

 

  1. Mandıramızdan aldığımız taze süt

  2. Taze maya

 

Kova yoğurtun içerisinde asla başka bir madde bulunmaz. Yabancı madde kullanılmadan saf, organik şekilde müşterinin sofrasına gönderimi yapılır. Yörenizin mandırası sloganı ile yoğurdumuz evlerinize geliyor!