Hikayemiz

0532 227 61 17

Göster
Ezine Koyun - Keçi Peyniri
Ezine Koyun - Keçi Peyniri
Beyaz Peynirler

Ezine Koyun - Keçi Peyniri

Ezine bölgesinden temin edilen koyun ve keçi sütlerinin klasik beyaz peynir üretim metodu ile işlenmesi sonucu elde edilen ürünümüzde sadece peynir mayası ve deniz tuzu kullanılması farklılık oluşturmaktadır.

155,00 TL

Sosyal Medya

Ezine koyun ve keçi peyniri harika tadıyla eşi benzeri bulunmayan lezzeti ve aroması ile müşterin sofralarına misafir oluyor. Müşterilerin sofralarında görmekten mutluluk duyduğu, sofraların kaçınılmaz ürünü koyun ve keçi peyniri nefis bir lezzet sunuyor. Koyun ile keçi sütünden elde edilen bu ürün ağızda hemen dağılması, yumuşaklığı ve baskın olmayan kokusu ile sınıfında bir numaradır.

 

3 kuşaktır süre gelen lezzet hiç değişmeden müşteriye ulaştırılmaktadır. Koyun ve keçi sütünü aldıktan sonra mayalama ve kalıp işleminden sonra 6 – 7 ay kadar soğuk hava deposunda bekletiyoruz. Bekletilen bu ürünler müşterilerin siparişleri olması durumunda depodan çıkartılıp kargoya veriliyor. Oldukça cazip fiyat etiketine sahip bu ürün kahvaltıların vazgeçilmezi durumundadır.

 

Ezine Koyun ve Keçi Peyniri Özellikleri

 

Yörenizin mandırası konumunda bulunan ve yıllardır Çanakkale’de süt ve süt ürünleri işini yapan Uslu Gıda ekibimiz alanında lider konumda bulunuyor. Özel mandırasından ürettiği ürünleri direkt olarak müşteriye vermek için kargoya verilen, hijyen kurallarına dikkat edilen ürünlerde saf bir peynir tadı sunuyoruz. Koyun ve keçi peynirin özellikleri ise;

 

  1. Koyun ve keçiden aldığımız süt ile yapılmaktadır

  2. İçerisinde yabancı hiçbir madde bulunmaz

  3. Tuz ve yağ oranı muhteşem olarak ayarlanmıştır

  4. Beyaz ve sade bir yapısı bulunur

  5. Türkiye’nin her yerine 13.00’dan önceki siparişlerde hemen kargo imkanı

  6. Garanti ve iade kapsamında yer alır

 

Ürünlerimiz yörenizin mandırası sloganıyla kahvaltılarınızda buluşur. Koyun ve keçi sütünün muhteşem ortaklığı ile üretilen bu peynir ağızlarda harika, leziz ve enfes bir tat bırakır.